تلفن:
چین دستگاه پرکن بطری آب سازنده
Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

بسته بندی آب ، بسته بندی زندگی ، جهانی بسته بندی

خانه

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD

شرکت ماشین آلات بسته بندی سوژو الیسون ، با مسئولیت محدود که در ابتدا به عنوان کارخانه در سال 2000 راه اندازی شد. این شرکت به مرور زمان در زمینه تحقیق و طراحی ، کیفیت و تولید ، فروش و خدمات پس از فروش در حال رشد است. ماشین آلات ما به بیش از 50 کشور و بیش از کشور داخلی فروخته می شوند.

ما در تولید تجهیزات بسته بندی نوشیدنی و تجهیزات تصفیه آب تخصص داریم. کیفیت در حال حاضر از استاندارد قابل آشامیدنی عبور می کند. در حال حاضر ما تولید می کنیم: خطوط تولید آب معدنی ، آب خالص ، آب میوه ، نوشیدنی چای ، نوشیدنی شیر و نوشیدنی گازدار با ظرفیت 1000-20000 بطری در ساعت؛ خطوط تولید سرکه ، سس سویا و شراب 1000-20000 بطری در ساعت؛ 3-5 گرم گالن آب بشکه ای با ظرفیت 60-1200 بشکه در ساعت و کارخانه های تصفیه آب ، خط پردازش آب و دستگاه های پردازش نوشیدنی گازدار 1-30 تن در ساعت؛ ما ماشین آلات جداگانه یا پروژه کلید در دست ارائه می دهیم.

ما در حال توسعه و طراحی مهندسی تمام وقت تیم مهندسی هستیم ، فن آوری هایی را از آلمان ، ژاپن ، فرانسه ، ایتالیا ، سوئیس جذب می کنیم ، همراه با فناوری های بین المللی برای توسعه نقطه شروع بالا و تجهیزات پر کردن فناوری پیشرفته ، درجه اتوماسیون برای دستیابی به سطح پیشرفته.

ما صاحب 2000 متر مربع کارخانه مدرن با انواع تجهیزات پیشرفته پردازش و تجهیزات تست ، تکنسین های مجرب ، مدیریت علمی و سختگیرانه ، همگی برتری الیسون در سیستم تولید محصول هستند که حرفه ای ترین محافظت را برای کیفیت محصول الیسون ارائه می دهد.

ما به آینده الیسون ایمان داریم در حالی که شما ما را انتخاب می کنید!

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : کنترل کیفیت

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 1000000-2000000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

شرکت ماشین آلات بسته بندی سوژو الیسون ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت تولیدی و متخصص در زمینه تولید انواع تجهیزات بسته بندی نوشیدنی و تجهیزات تصفیه آب است.

ما در شهرک Sanxing ، شهر ZhangJiaGang ، استان جیانگ سو ، چین با حمل و نقل مناسب واقع شده ایم.

شرکت ما بیش از 10 سال تاسیس شده است. ما نه تنها تجربه تولید خوبی داریم بلکه فناوری پیشرفته ای را نیز در داخل و خارج از کشور ارائه کرده ایم. ما ماشین آلات خود را هر ساله با کار حرفه ای و صادقانه به بسیاری از کشورها صادر می کنیم. بنابراین ، ما در بین مشتریان شهرت بالایی کسب کرده ایم.

در حال حاضر ، ما می توانیم آب معدنی یا خطوط تصفیه آب خالص تولید کنیم . دستگاههای پر کننده آب معدنی بتول و پر کننده آب خالص با بطری 1000-20000 در ساعت؛ 5 دستگاه پر آب بشکه گالن؛ بطری PET یا آب بطری شیشه ای و خطوط تولید نوشیدنی چای با 1000-20000 بطری در ساعت ؛ خطوط بسته بندی نوشابه گازدار و پر کننده آبجو با 1000 تا 1000 بطری در ساعت؛ خطوط تولید R برای سرکه ، سس سویا و دستگاههای پر کننده شراب با بطری 1000-20000 در ساعت ، هر خط تولید مایع لبنی.

"صداقت ، اخلاص و حسن نیت" روح ما است ، در حالی که "فناوری بالا ، کیفیت بالا و سطح بالا" همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. ما تمام تلاش خود را برای برآورده کردن نیازهای مشتریان با خدمات پس از فروش خوب خود انجام می دهیم. ما دوست داریم با دوستان خود همکاری کنیم و با هم توسعه پیدا کنیم. همه دوستانی که در خانه و خارج از کشور هستند به گرمی استقبال می کنند تا از ما دیدن کنند.

خدمات شرکت

چگونه می توان سهمیه بندی کرد؟

لطفاً برای دریافت سریع پیشنهاد مناسب به ما در زیر شرایط اطلاع دهید:

1 ، چه نوع محصولی را تولید خواهید کرد؟ آب ، آب ، نوشیدنی گازدار ، آبجو ، سس یا دیگر؟

2 ، ظرفیت تولید شما در ساعت / روز / هر ماه چقدر است؟

3 ، انواع بطری و انواع درپوش شما چیست؟ بطری شیشه ای ، بطری PET ، قوطی آلومینیومی یا دیگری؟ و چند نوع بطری که دارید؟

4 ، نحوه برچسب زدن و بسته بندی نهایی چیست؟

بسته بندی

نگران نباشید ، ما به بسته بندی دستگاه های بسته بندی چوبی یا پالت استاندارد یا یک بسته ارزشمند دریایی دیگر کمک خواهیم کرد.

حمل دریایی

بندر بارگیری: بندر شانگهای

درگاه تخلیه: در انتظار

ظروف: ما به محاسبه اندازه دستگاه و انتخاب ظروف صحیح برای بارگذاری ماشین کمک خواهیم کرد.

ما حمل و نقل حمل و نقل را ترتیب می دهیم یا می توانیم با حمل و نقل مشتری مشتری همکاری کنیم.

تضمین کیفیت

ما قول می دهیم که کالاهای ما همه جدید هستند و مورد استفاده قرار نمی گیرند. آنها از مواد مناسب ساخته شده اند ، طراحی جدیدی را اتخاذ می کنند. کیفیت ، مشخصات و عملکرد همه آنها تقاضای قرارداد را برآورده می کنند. ما قول می دهیم که محصولات این خط می توانند بدون افزودن هیچگونه آسپتیکی به مدت یک سال ذخیره کنند.

نصب و راه اندازی

بعد از ورود کلیه تجهیزات به کارخانه مشتری ، تجهیزات را در برابر طرح پیشنهادی قرار دهید. ما تکنسین را برای نصب و راه اندازی ماشین به سایت اعزام می کنیم و همزمان تجهیزات را به ظرفیت تولیدی خط تحویل می دهیم. خریدار باید بلیط های پرواز بصورت دور پرواز ، هتل و محل های محلی و حقوق روزانه تکنسین را پیشنهاد دهد.

آموزش

شرکت ما آموزش مشتری فناوری را به مشتری ارائه می دهد. محتوای آموزش ساختار و نگهداری تجهیزات ، کنترل و عملکرد تجهیزات است. تکنسین فصلی طرح کلی آموزش را راهنمایی و تأسیس می کند. پس از آموزش ، تکنسین خریدار می تواند بر عملکرد و نگهداری تسلط داشته باشد ، می تواند فرایند را تنظیم کرده و نارسایی های مختلفی را درمان کند.

مهندس بسته بندی و حمل و نقل ماشین آلات

مهندس تضمین محصول و مهندس راه اندازی

گارانتی تولید / مهندس راه اندازی

شرکت تیم

شرکت ما یک تیم فروش حرفه ای دارد تا راه حل کامل سیستم پر کردن آشامیدنی را ارائه دهد. ما 24 ساعته آنلاین هستیم و در عرض 48 ساعت با توجه به الزامات خاص خود، نقل قول دقیق ارائه خواهیم داد.

همچنین ما یک بخش فنی حرفه ای داریم که در حال حاضر یک مهندس ارشد برای تمام دستگاه های خط و 5 مهندس که می توانند برای خدمات خارج از کشور به خارج از کشور بیایند، مهارت های خوبی در راه اندازی ماشین آلات در داخل و خارج از کشور، بسته بندی ویژه و گروه حمل و نقل دارند.

ما می توانیم ماشین ها را به طور جداگانه ارائه دهیم یا ارائه خدمات به مشتریان را به دست آوریم. ما می توانیم برای همیشه لطفا پشتیبانی تکنسین رایگان را به زبان انگلیسی ارائه دهیم .

ما خوشحالیم که به شما خدمات خوب و پشتیبانی فنی ارائه می دهیم.

پرسش و ارتباط شما را خوش آمد می گوییم

مدیر فروش

بعد از فروش مهندس

مهندس ارشد

مهندسی طراحی مهندسی

مهندس برق

>>> >>> >>> WELCOME TO VISIT US <<< <<< <<<

لطفا ویدئو را در یوتیوب ببینید (می توانید توسط خودتان دانلود کنید) لینک ویدیو در youtube.pdf

Suzhou Ellison Packing Machinery CO., LTD
Sanxing شهر، Zhangjiagang شهر، استان جیانگسو، چین
تلفن:86-135-84426100
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب دستگاه پرکن بطری آب تامین کننده. © 2019 - 2020 waterbottlefillingmachines.com. All Rights Reserved.